Zámečnická výroba

Firma BOPPE s.r.o. je připravena uspokojit všechna Vaše přání. V naší zámečnické dílně pro Vás zhotovíme nejrůznější vrata, brány, branky nebo mříže. Vedle toho můžeme dodat i jakékoliv druhy kovaných plotových výplní, elektrických závor, ale i celou řadu ocelových konstrukcí včetně ocelových krovů. Zámečnická výroba je schopna se přizpůsobit přání i nejnáročnějšího zákazníka.

Zámečnická výroba je zaměřena také na pojezdové brány či samonosné brány. K branám jsou dodávány pohony od firmy FAAC, včetně veškerého příslušenství, kterým jsou dálkové ovladače, fotobuňky, fotobeamy atd. Dodávka zámečnické výroby je kompletní, tedy včetně montáže.

Sháníte brány, vrata nebo mříže, které jsou specifické? Na zakázku Vám dodáme přesně takový typ výrobku, jaký si nadefinujete. Naše zámečnická výroba má dlouhou historii a vězte, že se to odrazí i v kvalitě výroby.

Zajímá Vás zámečnická výroba a její produkty? Kontaktujte Boppe telefonicky nebo emailem. Můžete nám také přímo zaslat poptávkový formulář.

Může Vás zajímat

Potřebujete poradit?

Obraťte se na nás...

Praha
Tel./fax: 267 312 626
email: boppe@boppe.cz

Plzeň
Tel./fax: 377 533 282
email: plzen@boppe.cz

Kde nás najdete

kde nás najdete

Staňte se našim fanouškem

Platba kartou

Na prodejnách je možné platit platebními kartami


Rychlý dotaz
  1. *
  2. *
  3. *
 

cforms contact form by delicious:days

Nejprodávanější zboží

Pletivo PVC

Pletivo PVC s napínacím drátem 1500mm

  Koupit

Pletivo PVC

Pletivo PVC RADOVAN průměr drátu 1,7/2,5mm, výška 1500mm

  Koupit

Sloupek komaxitovaný

Sloupek komaxitovaný průměr 48mm, výška 2350mm

  Koupit

*  uvedená cena je bez DPH

zobrazit další výrobky

Pletivo na plot   Ploty Plzeň   Ploty Praha   Plotové pletivo   Poplastované pletivo   Oplocení pozemku a oplocení domu   Ploty a pletiva Olomouc