Ploty a oplocení

Cílem společnosti Boppe s.r.o. je vyhovět každému přání našich zákazníků – na oplocení a ploty jsme specialisté. Proto Vám můžeme navrhnout a postavit plot na míru přesně podle Vašich představ.

Zaměstnanci jsou připraveni k navržení i realizaci originálních projektů plotů a oplocení. Pro nás nejsou ploty jen prostředkem k realizaci hlavní bezpečnostní funkce – snažíme se také o povedené designové ztvárnění, které ocení nejen naši zákazníci, ale i ostatním, kterým přijdou naše ploty na oči.

Ploty a oplocení – kde vybrat?

Všechny naše provozovny jsou vybavené vzorkovnou, kde je možné si prohlédnou a zjistit, jak rozmanité ploty a oplocení může být, zejména při realizaci na zakázku. Výstavka zahrnuje ukázky sloupků různých druhů a délek, napnuté pletivo, funkční brány a branky včetně dálkového ovládání s možností ukázky. Vystavené jsou také panely, kované, plastové či dřevěné ploty nebo betonové ploty. Veškerý ukázkový sortiment je doplněn katalogy. Každý ze zaměstnanců je vyškolen, aby poskytl bezplatné poradenství k výběru toho správného plotu na míru.

Jakmile má zákazník rozmyšleno, jaký materiál na ploty použije, připravíme mu rozpočet. Rozpočet je vytvořen položkově, zákazník tedy lépe vidí cenu veškerých části i příslušenství. Protože ploty na zakázku dodáváme kompletní, v cenové nabídce je uváděná také cena za montáž a dopravu až k zákazníkovi.

Stavba plotů a oplocení

Jakmile souhlasí zákazník s předběžnou cenovou kalkulací, dojde k zaměření délky k plotu a případnému přepracování nabídky. Nakonec nezbývá než domluvit termín realizace s vedoucím montážních čet. Při domluvě na termínu je třeba brát v úvahu druh materiálu, který si zákazník vybral a také vytíženost všech montážních čet, doba od objednání je tedy různá. Většina materiálu je připravena v našich skladech, u specifických objednávek však v závislosti na dodavateli může zákazník čekat až šest týdnů.

Na konci je naším cílem spokojený zákazník. Pokusíme se splnit vše, o co si zákazníci na našich provozovnách zažádají. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, o plotech víme vše…

Může Vás zajímat

Potřebujete poradit?

Obraťte se na nás...

Praha
Tel./fax: 267 312 626
email: boppe@boppe.cz

Plzeň
Tel./fax: 377 533 282
email: plzen@boppe.cz

Kde nás najdete

kde nás najdete

Staňte se našim fanouškem

Platba kartou

Na prodejnách je možné platit platebními kartami


Rychlý dotaz
  1. *
  2. *
  3. *
 

cforms contact form by delicious:days

Nejprodávanější zboží

Pletivo PVC

Pletivo PVC s napínacím drátem 1500mm

  Koupit

Pletivo PVC

Pletivo PVC RADOVAN průměr drátu 1,7/2,5mm, výška 1500mm

  Koupit

Sloupek komaxitovaný

Sloupek komaxitovaný průměr 48mm, výška 2350mm

  Koupit

*  uvedená cena je bez DPH

zobrazit další výrobky

Pletivo na plot   Ploty Plzeň   Ploty Praha   Plotové pletivo   Poplastované pletivo   Oplocení pozemku a oplocení domu   Ploty a pletiva Olomouc