Historie

Firma Boppe byla založena v roce 1993. Od té doby prošla mnoha změnami, které ji umožnili rozšířit se do dalších měst a založit tam i své pobočky.

Od roku 1996 byl hlavní důraz kladen na velkoobchodní prodej pletiv potažených PVC a pozinkovaných, sloupků komaxitovaných a ocelových, doplňků a drátů potřebných pro realizaci kompletního oplocení. Následně byly do nabídky zařazeny i zahradní branky a brány. V tomto roce se firma stává jedním z hlavních dodavatelů nově vznikajícího obchodního řetězce společnosti GOTZEN a zahajuje realizaci dodávek do pražských poboček firmy Ferona.

Počátkem roku 1997 firma rozšiřuje svojí působnost i o dodávky kompletních oplocení na klíč, a to převážně rodinných domů a menších průmyslových areálů. V průběhu roku pak dochází k uzavření kontraktu se společností Nebušice Development Company na zajištění oplocení cca 120 rodinných domů v areálu Malá Šárka.

V průběhu let 1997 až 2001 firma nadále rozvíjí svoji činnost především v oblasti realizace oplocení obytných i průmyslových objektů a velkoobchodního prodeje. V tomto období se firmě daří získat i některé další významnější zakázky na dodávky oplocení průmyslových areálů, a to především z důvodu příznivé ceny, která je výsledkem dlouhodobé spolupráce s dodavateli na straně materiálů a plné nezávislosti a strojní vybavenosti na straně montážních a stavebních prací. V neposlední řadě je důvodem úspěšné realizace těchto zakázek i vysoká kvalita dodávaných prací, což dokazují i délky poskytnutých záruk, které mnohdy představují období 50 až 60 měsíců.

Začátkem roku 2002 dochází ke zprovoznění nového konsignačního skladu v areálu firmy s cílem zvýšení skladových zásob a tím snížení dodacích lhůt. Následuje otevření prodejního skladu v Plzni a rozšíření skladové plochy konsignačního skladu v roce 2004. Do nabídky plotových systémů pro průmyslové areály byly zařazeny elektrické brány samonosné nebo pojezdové, závory a vlajkové stožáry.

V roce 2005 byla v sídle firmy vybudována vzorková prodejna s ucelenou přehlídkou plotových systémů, elektrických bran a závor. Zákazníci si zde mohou prohlédnout a vyzkoušet veškeré námi dodávané druhy oplocení ve skutečném provedení. Celková nabídka firmy byla rozšířena o dodávky zděných plotů. Zákazník si může vybrat z množství typových a barevných provedení, a to především z prvků firmy KB BLOK. Plotové výplně jsou nabízeny v materiálovém provedení dřevo, PVC a okrasné kovářské prvky. Kvalita prováděných prací je garantována absolvováním odborného školení výrobcem uvedených prefabrikátů – firmou KB BLOK.

S cílem snížení dodacích lhůt při zachování stávající kvality výrobků a služeb byl počátkem roku 2005 zahájen provoz vlastní zámečnické dílny.

Na základě hospodářských výsledků posledních let a s ohledem na plánovaný rozvoj, byla firma transformována z fyzické osoby na jednu z forem právnické osoby. K 1.1.2006 byly veškeré aktivity v oblasti prodeje, zámečnické výroby a montáží oplocení převedeny na společnost s ručením omezeným s názvem Boppe s.r.o..

Informace o společnosti můžete najít v obchodním rejstříku, základní kapitál činí 500.000 Kč.

Počátkem roku 2006 byla rozšířena kapacita zámečnické výroby i do oblasti výroby ocelových konstrukcí, nástaveb a balkónových konstrukcí.

Koncem roku 2006 se firma začala zaobírat projektováním a výrobou elektrických bran nadstandardních velikostí, o které byl v této době na našem trhu velký zájem. Tyto výrobky splňují mimořádné bezpečnostní a pevnostní požadavky.

Počátkem roku 2007 byla přestěhována plzeňská provozovna do větších a lépe dostupnějších prostor. Byly zvětšeny skladovací prostory a rozšířena současná nabídka zboží s cílem zlepšit poskytované služby zákazníkovi.

Pro uspokojení časového horizontu realizací zakázek jsme byli v roce 2007 nuceni poptávkou trhu rozšířit naše stávající montážní skupiny.

Potřebujete poradit?

Obraťte se na nás...

Praha
Tel./fax: 267 312 626
email: boppe@boppe.cz

Plzeň
Tel./fax: 377 533 282
email: plzen@boppe.cz

Kde nás najdete

kde nás najdete

Staňte se našim fanouškem

Platba kartou

Na prodejnách je možné platit platebními kartami


Rychlý dotaz
  1. *
  2. *
  3. *
 

cforms contact form by delicious:days

Nejprodávanější zboží

Pletivo PVC

Pletivo PVC s napínacím drátem 1500mm

72Kč  Koupit

Pletivo PVC

Pletivo PVC průměr drátu 1,7/2,5mm, výška 1500mm

70Kč  Koupit

Sloupek komaxitovaný

Sloupek komaxitovaný průměr 48mm, výška 2000mm

220Kč  Koupit

*  uvedená cena je s DPH

zobrazit další výrobky

Pletivo na plot   Ploty Praha   E-shop Ploty Praha   Poplastované pletivo   Betonové ploty   Zámečnická výroba