Montáž pletiva

Nabízíme vám návod na kvalitní montáž pletiva a další užitečné návody s obrázky. Doufáme, že tímto přispějeme ke komfortu našich zákazníků.

Návod s obrázky:

Návod na montáž pletiva 3
  • Montáž pletiva se začíná s napínacími dráty. Vezmeme asi 50 cm napínacího drátu. Obtočíme kolem sloupku a uděláme oko, na druhé straně provlékneme otvorem v napínáku, drát zajistíme natočením, dle obrázku. Napínací dráty je třeba dát vždy nahoru a dolů. Je-li pletivo vysoké 1500mm a vyšší, pak je nutné dát napínací dát také doprostřed. Při montáži pletiva zkontrolujte, zda jsou napnuté všechny dráty, až pak je možné napínat pletivo.
Návod na montáž pletiva 1
  • V druhé části montáži pletiva vezmeme roli pletiva, přiložíme k prvnímu sloupku a na pár místech přichytíme pletivo (v závislosti na výšce sloupku 8 – 10 míst). Pak začneme roli odmotávat a mezi sloupky ho přichytím očkem na horní napínací drát pouze na dvou místech, aby mohlo být později vypnuto. V této části montáže pletiva je ideální aby se jí účastnili alespoň dvě osoby. Po rozmotání celé role pletivo napneme a na konci přichytíme k nejbližšímu sloupku stejným způsobem jako u prvního sloupku.
Návod na montáž pletiva 2
  • Po napnutí pletiva je pak při montáži třeba zaháčkovat pletivo pevněji – na horním napínacím drátu každé druhé očko a na spodním napínacím drátu každé třetí. Máme-li i prostřední napínací drát, stačí k němu přichycení pletiva vázacím drátem asi 4–5× mezi dvěma sloupky. Opakujte postup pro montáž pletiva na další části plotu. Pokud je potřeba pokračovat, je nutné druhou roli pletiva navázat na první dle návodu .

<< Zpět na stránku s návody

Potřebujete poradit?

Obraťte se na nás...

Praha
Tel./fax: 267 312 626
email: boppe@boppe.cz

Plzeň
Tel./fax: 377 533 282
email: plzen@boppe.cz

Kde nás najdete

kde nás najdete

Staňte se našim fanouškem

Platba kartou

Na prodejnách je možné platit platebními kartami


Rychlý dotaz
  1. *
  2. *
  3. *
 

cforms contact form by delicious:days

Nejprodávanější zboží

Pletivo PVC

Pletivo PVC s napínacím drátem 1500mm

72Kč  Koupit

Pletivo PVC

Pletivo PVC průměr drátu 1,7/2,5mm, výška 1500mm

70Kč  Koupit

Sloupek komaxitovaný

Sloupek komaxitovaný průměr 48mm, výška 2000mm

220Kč  Koupit

*  uvedená cena je s DPH

zobrazit další výrobky

Pletivo na plot   Ploty Praha   E-shop Ploty Praha   Poplastované pletivo   Betonové ploty   Zámečnická výroba